Tel: 511 77 77 47

Socjalizacja-Komunikacja

Jeśli Twój pies nie  lubi innych psów i nie lubi kontaktu z innymi psami , to czytaj dalej.
Od lat prowadzę  zajęcia socjalizacji dla psów sprawiających kłopoty i dla psów które  mają problemy z komunikacją .
Właśnie z myślą o takich psach i ich opiekunach powstały  spotkania Socjalizacja-Komunikacja. Jako zawodowy behawiorysta  wiem co trzeba zrobić, by ułatwić psom wzajemną komunikację, dzięki czemu mogą razem się bawić oraz przebywać obok siebie  i cieszyć się życiem.
Socjalizacja jest dla  naszych psów podstawową prawidłowej komunikacji z innymi psami.
Socjalizacja pozwolą Tobie i Twojemu psu pogłębić zaufanie i wzajemną więź, dzięki czemu będziesz wiedzieć jakie sygnały wysyła Twój pies, jak możesz wcześnie na nie reagować, jak wspierać i jak pomagać Twojemu czworonogowi.
Dodatkowo spotkania Socjalizacyjne są doskonałym przygotowaniem i uzupełnieniem dla prowadzonych przeze mnie Warsztatów Naprawczych.
UCZESTNICTWO JEST JEDNORAZOWE PŁATNE PRZY KAŻDYCH ZAJĘCIACH KOSZT TO 40ZŁ
Spotykamy się  w niedzielę o godzinie 10 00
Naszym priorytetem jest również bezpieczeństwo. Więc nie martw się, że dopuszczę do sytuacji, która mogłaby być niebezpieczna dla Ciebie lub psa, możliwe będzie  puszczenie  psów bez smyczy aby mogły wchodzić z sobą interakcje.
Zapisz się już teraz, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.
PRZED ZAPISEM PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY 511777747 w celu ustalenia szczegółowego omówienia spotkań.      

PRZYWOŁANIE AWARYJNE -SKUTECZNA METODA PRZYWOŁANIA PSA

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich właścicieli psów, celem kursu jest nauczenie skutecznego przywołania psa . Czy twój pies nie wraca, gdy go wołasz?
Czasami zdarzają się sytuacje niebezpieczne, gdy musisz koniecznie odwołać psa, a on ma inne zdanie na ten temat. Dlatego chodzisz z psem na krótkie spacery tylko na smyczy i widzisz jak on się męczy, a Ty razem z nim.
Teraz możesz to zmienić i nauczyć się jak skutecznie przywoływać twojego psa.
Kurs obejmuje cztery do pięciu spotkań i dostępny jest w dwóch wersjach podstawowa i rozszerzona wersja rozszerzona prowadzona jest indywidualnie. Wersja podstawowa to cena 800 zł , rozszerzona 1200 zł.

PRZED ZAPISEM PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY Z TRENEREM 511777747

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.