Tel: 511 77 77 47

O nas

Jestem zawodowym behawiorystą pracuję głównie z psami z problemami agresji do ludzi i innych psów, szkolenia odbywają się w Warszawie i Wiązownej na terenie hotelu dla psów Świat pupila w zależności od problemu najpierw zaczynamy pracę w miejscu gdzie pies nie jest narażony na sytuacje które powodują jego agresje a następnie przenosimy to w realne sytuacje w których  pies przejawia takie zachowania, na terenie hotelu mam pełne możliwości przygotowania psa do takich sytuacji korzystam również z pomocy moich psów które są przygotowane do pracy z takimi psami , dla takich psów prowadzę również  zajęcia socjalizacji-komunikacji gdzie psy mogą wchodzić w interakcje z innymi psami ucząc się prawidłowych kontaktów z innymi psami.

W Warszawie i Wiązownej prowadzone są następujące kursy: 

  • Przywołanie awaryjne
  • Warsztaty naprawcze
  • Socjalizacja- Komunikacja
  • Prowadzimy trening stacjonarny dla psów wykazujących agresję do psów i ludzi oraz trening indywidualny dla psów sprawiających problemy.

Przed zapisem proszę o kontakt telefoniczny 511777747

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.