Tel: 511 77 77 47

Psi hotel

Trafił Ci się niespodziewany wyjazd?

Musisz na krótki czas zostawić swojego psa w dobrych rękach a nikt z rodziny ani znajomych nie może Ci pomóc?

Nie mogłeś trafić lepiej. Jestem psim trenerem i behawiorystą i zapraszam ze swoim pupilem do mojego hotelu. Oferuje nie tylko „mieszkanie” dla psa ale również profesjonalną opiekę.

Dlaczego nasz Hotel?

Państwa pupile mają do dyspozycji 2500m ogrodzonego leśnego terenu. Oddzielny plac do treningu i socjalizacji,
Nasi goście są otoczeni wykwalifikowaną opieką behawiorysty i trenera, nad zdrowiem pupili czuwa dr.weterynarii Przemysław Blok.
Zapewniamy, stałą opiekę, zabawy, socjalizacje i przebywanie w grupie, spacery indywidualne, treningi i pracę indywidualną z psem w zależności od potrzeb klienta dokonujemy oceny psa oraz udzielamy wskazówek co do dalszej pracy z psem na życzenie klienta.
Wasi pupile mają odzielne pomieszczenia, w ciągu dnia przebywają na teranie w zależności od indywidualnych potrzeb czasowych i pogodowych .
Prowadzimy szkolenia indywidualne.
Przed zakwaterowaniem psa zachęcamy do wizyty przed pobytem pupila w naszym hotelu w celu oceny psa oraz pokazania państwu warunków pobytu.
Przy przyjęciu psa wymagamy aktualnego szczepienia wścieklizny oraz odrobaczenia psa. Zachęcamy przed przyjazdem do dodatkowego szczepienia na kaszel kenelowy.
Przyjmujemy psy uważane za psy ras niebezpiecznych oraz psy wykazujące zachowania agresywne wobec innych psów po ocenie behawioralnej. Posiadamy odzielne pomieszczenia i wybiegi dla nich. Możliwa jest też praca z nimi w celu ponownej socjalizacji, koszt pobytu ustalany jest wtedy indywidualnie.
W sprawie żywienia, leków, zakwaterowania ustalamy wszystko indywidualnie z klientem.
Na życzenie klienta oferujemy transport psa Do i Z hotelu.
Cena pobytu to od 80 pln z dobę, w zależności od potrzeb państwa w sprawach spaceru, treningu, szkolenia. Ceny ustalamy indywidualnie z klientem.
Prowadzimy szkolenia w zakresie posłuszeństwa, skutecznego przywołania oraz chodzenia na luźnej smyczy.

W cenie hotelu w czasie pobytu jest możliwość pracy i treningu z psem

Jeżeli mają państwo jakieś uwagi co do zachowania pupila, przyjmujemy również psy które mają problemy z dogadywaniem się z innymi psami. Mamy dla nich oddzielny plac i pomieszczenia, konieczna jest przed przyjęciem ocena naszego behawiorysty.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.